Shoutbox

Zadnja poruka prije:: 2 sati, 37 minuta
  • Tomislav : Dobar vam dan, dragi posjetitelji. Jutros se u TG razvedrilo nebo, a sve ostalo: manje puse bura, snijeg ne pada, ali je sve zameteno, jos uvijek paralizirano. Do kada? Pitat cemo, gledati i javiti vam. Vi do tada ne izlazite bez teske muke, sjedite u toploj sobi i malo svratite kod nas. Svako vam dobro!
  • Tomislav : Dobar vam dan, dragi posjetitelji. Mnogima nije dobar, jer vlada veliko nevrijeme! TG i njegova sela su odsjeceni od svijeta, katastrofa! Pusanija nazapamcena, smetovi i po tri metra, iz kuce se ne moze. Putovi se ne ciste, smrzlo gorivo, temp. -21. U gradu je totalni kolaps. Izdrzite, dat ce Bog da ovo prestane. Budite uz svoj informativni i topli TC!
  • Tomislav : Dobro vam jutro, dragi posjetitelji. U TG ali i mnogo ?ire i dulje vlada prava snjezna vijavica. <snijeg pada, a sna?an vjetar stvara velike nanose. Nesluzbeno, lokalni putevi su zameteni, pa nitko nigdje iz kuce, a malo svartaite i na TC!
  • Tomislav : Dobar vam dan, dragi posjetitelji! Danas je Kalandora i to ona "Kalandore ura, i uz more bura", ili ona da je kalandora srce zime, ove godine jest, jer je prehladno i burovito,brbe...Tko ne mora vani, neka sjedi doma i grije se uz TC, a i nalozite...
  • Tomislav : Dobar vam dan, dragi posjetitelji! U TG i okolici i jutros hladno, ali vi se utoplite uz svoj i nas TC!
  • Tomislav : Dragi posjetitelji, dobar vam dan, hladan, brbr..prehladan u TG i okolici. Zato gdje se tko zavrnuo, ako je toplo, neka ga. Vi samo dodjite na TC, ugrijte se i uzivajte!
  • Tomislav : Dobro vam jutro, dragi posjetitelji. U TG i malo sire hladno, prehladno, iako suncano! Vi se utoplite u svom domu, a zagrijete uz svoj i nas TC!
  • Tomislav : Dobar vam dan, dragi posjetitelji. Hladno i danas u TG, zato neka vas u toplom domu i toplom TC!
  • Tomislav : Dobar vam dan, dragi posjetitelji. Hladno, ali suncano u TG i okolici. Vi svratite kod nas i malo se utoplite! Smile
  • Tomislav : Dobar vam dan, dragi posjetitelji. I jutros u TG i okolici hladno, ali suncano, pa je ugodno, zimski. U vasem srcu neka bude ljubav, proljece, a u tomu vam pomaze vas i nas TC! Smile
  • Tomislav : Dobar vam dan, prijatelji dragi. Jutros hladno, ostro, reze. Utiolite se i uzivajte uz svoj TC! Smile
  • markicap : Lipi pozdrav svim Tomislavgradanima od Markice(prznjevic)
  • Tomislav : Dobar vam dan, dragi posjetitelji. U TG snjezi, hladno, ali u srcu neka vam bude toplina obitelji i doma. I vasega, umal ne zaboravih, TC! Smile Smile Smile
  • dea07 : Dobar dan
  • Tomislav : Dobar vam dan, dragi posjetitelji. U TG i sire tmurno, predsnjezno vrijeme, nekako depresivno. Vi se ne dajte, uinat (ne)vremenu smjesite se, (za)ljubite, voilite ovaj svijet i ovaj zivot, jer je jedan jedini, nema mnozinu. Vi, u mnozini kao i do sada, svratite na TC, cekamo vas rado! Smile Smile
  • Tomislav : Dobar vam dan, dragi posjetitelji! U TG oblacno, juzina, bljuzga...Neka vam to ne smeta, radujte se ?ivotu i svom i nasem TC, uzivajte!
  • Tomislav : Dobar vam dan, dragi posjetitelji! U TG i okolici oblacno, a vi se razvedrite uz Svoj i nas TC, gdje vam pripremamo nekoliko nelijepih, ali na kraju i lijepih tekstova! Svratite, informirajte se i uzivajte! sad sad Smile
  • Tomislav : Dobar vam dan, dragi posjetitelji! U TG i oklici suncano, vedro, a snijega oko pet sest cm. Idlicno zimsko jutro, uzivajte!
  • Tomislav : Dobar vam dan, dragi posjetitelji. Jutros u TG i okolci tmurno, oblacno, svima se njegov oblak spustio na prag, pa kisu najavljuje. Vi nabacite osmjeh i vedro krenite na posao, a u pauzi-svratite, kao i do sada, na svoj TC! Smile Smile Smile
  • Tomislav : Dobar vam dan, dragi posjetitelji! U TG suncano  i prohladno, dakle, lijepo zdravo zimsko jutro. Hvala sto ste svratili na svoj i nas TC, uzivajte!
Molimo, prijavite se..
 
Kultura
Duvanjska noć u Salzburgu
Srijeda, 09 Prosinac 2009
(čitanja 1046)
Opširnije...Dio prihoda i ove Duvanjske noći namjenjen je djeci s posebnim potrebama iz udruge Nada iz Tomislavgrada.  Članovi NK Kroacija iz Ingolstadta nakon što su primili pehar za osvojeno treće mjesto na turniru darovali su tri stotine eura za udrugu Nada, tako da je te noći od dragovoljnih priloga i priloga za kolače prikupljeno 2100 eura.
Opširnije...
 
Roška večer u Zagrebu
Srijeda, 09 Prosinac 2009
(čitanja 806)
Opširnije...Došlo je više Rožana nego su se nadali, ali nema problema postavljaju se dodatni stolovi i fešta može početi, kako je i red himnom.Slijedi obraćanje domaćina predsjednika Bože Kelava i voditelja večeri našeg Burije.Mene je malo podjsećao na Duška Ćurlića, spontan i zabavan.Svaka čast.
Opširnije...
 
Hvala Bogu, dobrim ljudima i dr. Cikojeviću: mobilni mamograf u Tomislavgradu
Srijeda, 09 Prosinac 2009
(čitanja 735)
Opširnije...Ovo je, zaista,  uspješno provedena akcija i nadasve korisna u Županiji, odnosno u Tomislavgradu, za što treba zahvaliti dr. Cikojeviću, ženama iz Udruge“Bistrica“, te brojnim donatorima koji su shvatili važnost prevencije u liječenju bilo koje bolesti, u ovom slučaju prevencije karcinoma dojki
Opširnije...
 
Sveti Nikola stigao i u Šujicu
Nedjelja, 06 Prosinac 2009
(čitanja 718)
Opširnije...Njegov dolazak u Šujicu, uljepšali su i najavili svojim recitacijama i pjesmom, učenici nižih razreda, nakon čega je on pozdravio i nagradio svu dobru djecu lijepim darovima.
Opširnije...
 
Srednjoškolci HBŽ piju i puše da se sve-dimi!
Utorak, 17 Studeni 2009
(čitanja 815)

Opširnije...Prezentirani rezultati ankete o navikama srednjoškolaca. Ravnatelji, ministrica i roditelji nisu došli

Opširnije...
 
Bliži se Duvanjska noć u Salzburgu
Ponedjeljak, 16 Studeni 2009
(čitanja 1152)
Opširnije...Duvanjska noć 2009. održati će se 05. 12. 2009 u Bergheimu kod Salzburga u dvorani Brandboxx, Moosfeldstraße 1 sa početkom u 19 sati.  Te večeri biti će upriličen bogat kulturno- zabavni program
Opširnije...
 
Blagoslovljena kapelica u povodu gradnje ceste
Ponedjeljak, 16 Studeni 2009
(čitanja 743)
Kapelicu je sagradio Nikola Mamić povodom gradnje ceste Vinica - Mijakovo Polje, a to je ujedno i njegova želja da očituje svoju naklonost i ljubav prema rodnome selu, u kojem je podigao lijepu obiteljsku kuću u koju često navrati, kao i u zavičajnu župu Vinicu...
Opširnije...
 
Cjepivo protiv gripe besplatno za kronične bolesnike i osobe iznad 65 godina
Srijeda, 14 Listopad 2009
(čitanja 702)
Opširnije...Cjepivo protiv sezonske gripe i ove godine bit će besplatno za kronične bolesnike i osobe starije iznad 65 godina. Prema mišljenju Svjetske zdravstvene organizacije u ovoj sezoni očekuje se mješani tip gripe...
Opširnije...
 
«« Početak « Prethodna 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Sljedeća » Kraj »»

Stranice 385 - 396 od 730