Shoutbox

Zadnja poruka prije:: 11 sati, 27 minuta
  • tomas : dobar dan svima kakoste danas
  • tommy : Dobar vam dan dragi Duvnjaci i Duvanjke,u Tomislavgradu jutros jaka i olujna bura ?ak do 200 km/h,a ceste se ciste koliko je to mogu?e roll roll
  • Jurica : Marko samu udes ovde ti pise <<email>>!!!
  • TomicM5 : koji vam je email
  • Tomislav : Slike ?aljite na «email» hvala
  • TomicM5 : kako ?u vam poslati slike? POZDRAV
  • Tomislav : Sto dalje, sve gore, eto takvo je stanje u TG. Noc je bila strasna (moze i sa s!), jaka bura, pusanija, fijukanje. Ako se po jutru dan poznaje, ne pise nam se lijepo. Dobra vam dan, dragi posjetitelji. Iz kuce nigdje, neka vas uz TC! Smile Smile Smile
  • tommy : Jadni Tomislavgrad nadam se da ako ikako bude mogu?e da ?e se ras?istiti do vikenda..
  • Tomislav : Dragi posjetitelji, uskoro zbirno izvjesce o stanju u TG, strpite se malo! Vas TC
  • Tomislav : Dobar vam dan, dragi posjetitelji. I jutros u TG puse bura, prehladno je, i do 15 stupnjeva ispod nula. Neka vas u kuci, ne izlazite bez potrebe, a mi odosmo po informacije. Pratite nas i bit cete obavjesteni o najvaznijem. Svako vam dobro! Smile
  • tommy : duvno  je  te  zemelo
  • Tomislav : Dobar vam dan, dragi posjetitelji. Jutros se u TG razvedrilo nebo, a sve ostalo: manje puse bura, snijeg ne pada, ali je sve zameteno, jos uvijek paralizirano. Do kada? Pitat cemo, gledati i javiti vam. Vi do tada ne izlazite bez teske muke, sjedite u toploj sobi i malo svratite kod nas. Svako vam dobro!
  • Tomislav : Dobar vam dan, dragi posjetitelji. Mnogima nije dobar, jer vlada veliko nevrijeme! TG i njegova sela su odsjeceni od svijeta, katastrofa! Pusanija nazapamcena, smetovi i po tri metra, iz kuce se ne moze. Putovi se ne ciste, smrzlo gorivo, temp. -21. U gradu je totalni kolaps. Izdrzite, dat ce Bog da ovo prestane. Budite uz svoj informativni i topli TC!
  • Tomislav : Dobro vam jutro, dragi posjetitelji. U TG ali i mnogo ?ire i dulje vlada prava snjezna vijavica. <snijeg pada, a sna?an vjetar stvara velike nanose. Nesluzbeno, lokalni putevi su zameteni, pa nitko nigdje iz kuce, a malo svartaite i na TC!
  • Tomislav : Dobar vam dan, dragi posjetitelji! Danas je Kalandora i to ona "Kalandore ura, i uz more bura", ili ona da je kalandora srce zime, ove godine jest, jer je prehladno i burovito,brbe...Tko ne mora vani, neka sjedi doma i grije se uz TC, a i nalozite...
  • Tomislav : Dobar vam dan, dragi posjetitelji! U TG i okolici i jutros hladno, ali vi se utoplite uz svoj i nas TC!
  • Tomislav : Dragi posjetitelji, dobar vam dan, hladan, brbr..prehladan u TG i okolici. Zato gdje se tko zavrnuo, ako je toplo, neka ga. Vi samo dodjite na TC, ugrijte se i uzivajte!
  • Tomislav : Dobro vam jutro, dragi posjetitelji. U TG i malo sire hladno, prehladno, iako suncano! Vi se utoplite u svom domu, a zagrijete uz svoj i nas TC!
  • Tomislav : Dobar vam dan, dragi posjetitelji. Hladno i danas u TG, zato neka vas u toplom domu i toplom TC!
  • Tomislav : Dobar vam dan, dragi posjetitelji. Hladno, ali suncano u TG i okolici. Vi svratite kod nas i malo se utoplite! Smile
Molimo, prijavite se..
 
Kultura
Dubioza, Elemental i Rafo na West Herzegowina Festu
Srijeda, 15 Srpanj 2009
(čitanja 660)

Opširnije...

 

 

 

 

Dubioza Kolektiv, Elemental i Rafo održat će koncerte na West Herzegowina Festu na kojem će mladi umjetnici pokazati kako sviraju, snimaju i pišu. Festivalu se odazvala cijela regija.

Na Festu nastupa i "Afrodita " iz Tomislavgrada

Opširnije...
 
Održan Humanitarni koncert za Udrugu "Nada"
Utorak, 14 Srpanj 2009
(čitanja 1350)

 

Opširnije...

 

Okupljene su cijelu vecer zabavljali duvanjsi bendovi : Afrodita, Timeout, The Band i Tibet. Sav novac od ulaznica i prodaje pića namjenjen je Udruzi djece s posebnim potrebama "Nada" iz Tomislavgrada

Opširnije...
 
U Tomislavgradu proslavljen sv. Nikola Tavelić
Ponedjeljak, 13 Srpanj 2009
(čitanja 1486)
Opširnije...Na početku je okupljeno mnoštvo toplim riječima dobrodošlice pozdravio duvanjski gvardijan fra Mladen Rozić, a potom je uslijedila sv. misa, na kojoj je otac biskup, fra Nikoli Rosančiću iz Tomislavgrada i fra Dražanu Borasu iz Vitine podijelio sv. red prezbiterata, te fra Vini Ledušiću iz Bukovice sv. red đakonata.
Opširnije...
 
Voljenom gradu
Srijeda, 08 Srpanj 2009
(čitanja 1119)

Opširnije...

 

 

Danas, 8.srpnja, naš grad Tomislavgrad i naša općina proslavljuju svoj dan.

Sretno dragi ljudi i voljeni grade!

Opširnije...
 
Dođite svi na Humanitarni koncert!!!
Utorak, 07 Srpanj 2009
(čitanja 1129)
Opširnije...U ponedjeljak, 13.07.2009. u Gradskoj športskoj dvorani TG u 21:00 sat, održat će se Humanitarni koncert.
Natupit će duvanjski bendovi: Afrodita, Timeout, Tibet i Frama Band.
Sav prihod od ulaznica, čija je cijena 5 KM, ide za humanitarnu udrugu 'NADA'.
Opširnije...
 
Čestitka za Dan općine
Utorak, 07 Srpanj 2009
(čitanja 1294)
Opširnije...Uvjereni smo da jedino skupa možemo izgraditi infrastrukturu, potaknuti gospodarski razvoj, obogatiti kulturni i sportski život, urediti općinsko središte i omogućiti da prava drugih ljudi, koji drukčije misle, pripadaju drugim svjetonazorima, ispovijedaju drugu vjeru, nikada ne budu povrijeđena.
Opširnije...
 
Veselo za vikend: Pobjedniku Đaniju ispao je dijamant od 10.000 eura
Nedjelja, 05 Srpanj 2009
(čitanja 720)

Opširnije...

 

 

 

Ne slušam ženu pa sam ponovno sišao u publiku, kazao je trijezni Mladen Grdović. Severna nije dobila niti jednu nagradu s pjesmom 'Ko te pita'

Opširnije...
 
Ustavni sud BiH obustavio carine na hrvatske proizvode
Nedjelja, 05 Srpanj 2009
(čitanja 821)
"Ova privremena mjera ostat će na snazi do donošenja konačne odluke Ustavnog suda BiH u navedenom predmetu", navodi se u odluci Ustavnoga suda BiH, prenijela je FTV
Opširnije...
 
«« Početak « Prethodna 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Sljedeća » Kraj »»

Stranice 433 - 444 od 730