Shoutbox

Zadnja poruka prije:: 4 sati, 30 minuta
  • Tomislav : Slike ?aljite na «email» hvala
  • TomicM5 : kako ?u vam poslati slike? POZDRAV
  • Tomislav : Sto dalje, sve gore, eto takvo je stanje u TG. Noc je bila strasna (moze i sa s!), jaka bura, pusanija, fijukanje. Ako se po jutru dan poznaje, ne pise nam se lijepo. Dobra vam dan, dragi posjetitelji. Iz kuce nigdje, neka vas uz TC! Smile Smile Smile
  • tommy : Jadni Tomislavgrad nadam se da ako ikako bude mogu?e da ?e se ras?istiti do vikenda..
  • Tomislav : Dragi posjetitelji, uskoro zbirno izvjesce o stanju u TG, strpite se malo! Vas TC
  • Tomislav : Dobar vam dan, dragi posjetitelji. I jutros u TG puse bura, prehladno je, i do 15 stupnjeva ispod nula. Neka vas u kuci, ne izlazite bez potrebe, a mi odosmo po informacije. Pratite nas i bit cete obavjesteni o najvaznijem. Svako vam dobro! Smile
  • tommy : duvno  je  te  zemelo
  • Tomislav : Dobar vam dan, dragi posjetitelji. Jutros se u TG razvedrilo nebo, a sve ostalo: manje puse bura, snijeg ne pada, ali je sve zameteno, jos uvijek paralizirano. Do kada? Pitat cemo, gledati i javiti vam. Vi do tada ne izlazite bez teske muke, sjedite u toploj sobi i malo svratite kod nas. Svako vam dobro!
  • Tomislav : Dobar vam dan, dragi posjetitelji. Mnogima nije dobar, jer vlada veliko nevrijeme! TG i njegova sela su odsjeceni od svijeta, katastrofa! Pusanija nazapamcena, smetovi i po tri metra, iz kuce se ne moze. Putovi se ne ciste, smrzlo gorivo, temp. -21. U gradu je totalni kolaps. Izdrzite, dat ce Bog da ovo prestane. Budite uz svoj informativni i topli TC!
  • Tomislav : Dobro vam jutro, dragi posjetitelji. U TG ali i mnogo ?ire i dulje vlada prava snjezna vijavica. <snijeg pada, a sna?an vjetar stvara velike nanose. Nesluzbeno, lokalni putevi su zameteni, pa nitko nigdje iz kuce, a malo svartaite i na TC!
  • Tomislav : Dobar vam dan, dragi posjetitelji! Danas je Kalandora i to ona "Kalandore ura, i uz more bura", ili ona da je kalandora srce zime, ove godine jest, jer je prehladno i burovito,brbe...Tko ne mora vani, neka sjedi doma i grije se uz TC, a i nalozite...
  • Tomislav : Dobar vam dan, dragi posjetitelji! U TG i okolici i jutros hladno, ali vi se utoplite uz svoj i nas TC!
  • Tomislav : Dragi posjetitelji, dobar vam dan, hladan, brbr..prehladan u TG i okolici. Zato gdje se tko zavrnuo, ako je toplo, neka ga. Vi samo dodjite na TC, ugrijte se i uzivajte!
  • Tomislav : Dobro vam jutro, dragi posjetitelji. U TG i malo sire hladno, prehladno, iako suncano! Vi se utoplite u svom domu, a zagrijete uz svoj i nas TC!
  • Tomislav : Dobar vam dan, dragi posjetitelji. Hladno i danas u TG, zato neka vas u toplom domu i toplom TC!
  • Tomislav : Dobar vam dan, dragi posjetitelji. Hladno, ali suncano u TG i okolici. Vi svratite kod nas i malo se utoplite! Smile
  • Tomislav : Dobar vam dan, dragi posjetitelji. I jutros u TG i okolici hladno, ali suncano, pa je ugodno, zimski. U vasem srcu neka bude ljubav, proljece, a u tomu vam pomaze vas i nas TC! Smile
  • Tomislav : Dobar vam dan, prijatelji dragi. Jutros hladno, ostro, reze. Utiolite se i uzivajte uz svoj TC! Smile
  • markicap : Lipi pozdrav svim Tomislavgradanima od Markice(prznjevic)
  • Tomislav : Dobar vam dan, dragi posjetitelji. U TG snjezi, hladno, ali u srcu neka vam bude toplina obitelji i doma. I vasega, umal ne zaboravih, TC! Smile Smile Smile
Molimo, prijavite se..
 
SKANDALOZNO: Zbog poraza u BiH Hebrang se osvećuje Hrvatima u BIH i naziva ih izdajnicima
Subota, 13 Veljača 2010
andrija_hebrang.jpg"Ne smrt Hrvatima u BIH, samo mjesto koje su sami tražili. Ništa nisu naučili od povijesti, tako imaju takvu sudbinu. U to me je uvjeravao Tuđman. Ja sam rekao da je to zbog osvajača. Opet je bio u pravu.

Ekskluzivno objavjljujemo SMS prepisku između Andrije Hebranga i zagrebačkog odvjetnika Mate K.  u kojoj mu ovaj potonji sugerira da je novi Zakon o prebivalištu rasistički prema Hrvatima u BIH. Umjesto suvisla odgovora Hebrang odgovara potpuno ogorčeno optužujući Hrvate u BiH za izdaju pozivajući se i na Tuđmanov potcjenjivački stav o nama koji do sada niti jedan HDZelijen nije iznosio u javnosti: "Hrvati u BIH lako zaboravljaju i ništa ne uče iz povijesti"

Prijepiska je zanimljiva stoga što je u njoj satkana i sva srž kolonijalnog političkog odnosa političkog Zagreba prema Hrvatima u BIH. Dok su bili vjerni HDZ-u slala im se crkavica i istovremeno šutjelo na 15 godina postdaytonske majorizacije. Kad su se usudili zaokružiti nešto što nije HDZ sprema im se osveta pa čak i rasistička legislativa.

Prijepis SMS komunikacije Mate K  i Andrije Hebranga:

25. siječnja 2010. u 14.58 poslao sam prof. dr. Andriji Hebrangu, predsjedniku kluba zastupnika HDZ-a SMS poruku slijedećeg sadržaja:

"Poštovani. Čestitam na uvođenju rasističkih zakona u RH. Hrvatska nakon Hitlera prva kreće u tom smjeru. To je novi doprinos koalicije HDZSDPHSSSDSSHNS i dr. našoj europskoj perspektivi."


Odgovorio mi je u 20.21 sati ovako: "Ne znam na koje zakone mislite?"

U 20.51 šaljem ovo: "Prijedlog izmjena Zakona o prebivalištu. Sve elemente imaju i izmjene Zakona o pravima hrvatskih branitelja."


26. siječnja 2010. Hebrang odgovara ovako:

"Za izmjene Zak. o prebivalištu neka se oštećeni obrate Milanu Bandiću, ratniku iz zagrebačkog podruma, kojemu su dali glasove i tako na Pantovčak doveli ljevičara."


U 8.28 šaljem mu sljedeći zakljućak.: "Dakle. HDZ donosi rasističke zakone jer su Hrvati iz BIH glasali onako kako nisu smjeli. Vi ste dakle najobičniji rasist."


Hebrang u 10.29: "Prijatelju. Ja sam za Hrvate u BIH nosio glavu u torbi i dragovoljno bio u ratu u Hercegovini, Sj. Bosni, N. Bili u totalnom okruženju. Pokrenuo sve projekte pomoći, ja rasist? Ne, rekli su na izborima da me ne trebaju."


Hebrang u 10.38: Vratili su mi porazom u BIH. Izgubio sam za tih 2 posto, a pokrenuo sam financiranje Sveučilišta, Med. fak. bolnica u Mostaru, Bili Orašju, napravo besplatno liječenje u RH, bio u ratu s njima a oni me skinuli s dezerterom komunistom Bandićem! Hvala. Primio na znanje i ravnanje!


Šaljem u 11.49: Pa to je činjenica. Ja Vas pozivam da odbacite osvetu kao političko sredstvo. Osvetom postajete mali, jadni i beznačajni. Njom brišete sve dobro koje ste inače učinili.


Hebrang: Drago vam je da sam izgubio izbore? Ne, izgubio sam 20 godina života pogrešne politike u kojoj sam htio zadržati jedinstvo hrvatskog korpusa. A oni birali komunjaru, primitivca, lopova! Koliko noći, sukoba, rizika, ružnih epiteta, sve sam to otrpio za Hrvate u BIH, a oni meni nož u leđa, a Hrvatskoj najljevijeg predsjednika. Strašno!


Odgovaram:  Smrt Hrvatima iz BIH. Sada je nož u Vašoj ruci! Koljite!


Hebrang: Ne smrt, samo mjesto koje su sami tražili. Ništa nisu naučili od povijesti, tako imaju takvu sudbinu. U to me je uvjeravao Tuđman. Ja sam rekao da je to zbog osvajača. Opet je bio u pravu. Moja je spoznaja bolna. Tko mi je kriv što ne slušam.


JA : Po vašoj logici i Židovi su zaslužili sudbinu koju su imali kroz povijest? Pozivate se na mrtvog Tuđmana u ostvarivanju svojih zločinačkih nakana. Nisko ste pali. Jeste li izgubili razum?


Hebrang: Nisam izgubio razum nego birače.


JA.: Vi ste se odrekli vrednota i svog biračkog tijela.


Hebrang: Ne moje se biračko tijelo odreklo mene. Ja sam za njih učinio sve i bio spreman poginuti. Koliki sam bio idiot 20 godina, koliko sam udaraca primio od crvenih.
(poskok.info)

Komentari (0)add comment

Napišite komentar
This content has been locked. You can no longer post any comment.

busy
(čitanja 697)
 
« Prethodna   Sljedeća »
općina tg

Ankete

HCSP

revija
mikulic

Zadnji oglasi

Hitno se prodaje kuća na Laticama
Prodajem (01.02.2012)
PRODAJEM KUCU I OKUCNICU U MANDINOM SELU
Prodajem (29.01.2012)
trosoban stan u centru grada
Prodajem (28.01.2012)
Prodajem kuću
Prodajem (25.01.2012)
Kupujem kucu
Kupujem (25.01.2012)


 
= Foto oglas

Tko je online

Gostiju online: 274
Korisnika online: 2
  • miki
  • Tomislav