Eko Stridon d.o.o. Tomislavgrad raspisuje javni natječaj za voditelja prodajnog područja za predstavljanje i prodaju proizvoda iz asortimana Molson Coors.

U nastavku možete pročitati detalje natječaja.

Eko Stridon d.o.o. Tomislavgrad za uvoz-izvoz, trgovina na veliko i malo
Ulica Kralja Zvonimira bb, Tomislavgrad; MB: 4281246940006
tel.: 00387 34 352 809; 353 733;  fax.: 00387 34 352 809

NATJEČAJ

RADNO MJESTO – VODITELJ PRODAJNOG PODRUČJA

Opis posla

– predstavljanje i prodaja proizvoda iz asortimana Molson Coors
– održavanje poslovnih odnosa s postojećim kupcima, te pronalazak potencijalnih i stupanje u poslovni odnos s njima
– redovito planiranje i postavljanje ciljeva, praćenje istih i izvršavanje
– izvještavanje uprave o provođenju dogovorenih aktivnosti kao i izvještavanje o ispunjavanju usuglašenih prodajnih ciljeva
– suradnja s drugim odjelima poduzeća sa svrhom što bolje prezentacije i prodaje kupcima
– kontrola provedbe aktivnosti i ciljeva prodajnih predstavnika
– sudjelovanje u postavljanju prodajnih strategija
– prijedlozi za poboljšanje rada poduzeća
– ostale poslove prema nalogu nadređenih prema pravilima posla/struke

Uvjeti

– SSS/VŠS/VSS
– Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
– Operativno poznavanje i dnevni rad na računalu sa Excel, Word, PowerPoint, Outlook
– Engleski jezik
– Dobre komunikacijske, pregovaračke, prodajne, organizacijske vještine
– Marljivost, pouzdanost i usmjerenost na postizanje ciljeva
– Kreativnost i samoinicijativnost
– Orijentiranost ka zadanim ciljevima
– Sposobnost vođenja i motiviranja drugih
– Proaktivnost i samostalnost u obavljanju radnih zadataka
– Točnost i brzinu u rješavanju operativnih poslova
– Sposobnost individualnog rada i rada u timu, fleksibilnost i analitičnost
– Vozačka dozvola B kategorije

Što nudimo

– profesionalno poslovno okruženje
– rad u dinamičnom timu
– stalno usavršavanje i razvoj znanja
– mogućnost napredovanja
– stimulativna primanja

– Vrsta zaposlenja:Stalni radni odnos

Prijave slati na adresu: Eko Stridon d.o.o., Kralja Zvonimira b.b. Tomislavgrad ili mailom na eko.stridon@tel.net.ba

Natječaj ostaje otvoren do 15.1.2020.

Tomislavgrad, 3.1.2020.
EKO STRIDON D.O.O.