Mlada momčad Dinama (U23) izborila je veliko finale Premier Legue International Cupa. U polufinalu su Modri slavili u gostima kod Southamptona s 3:1 i tako izborili finale neslužbene Lige prvaka mladih protiv Bayerna.

Strijelci za Dinamo bili su Šipoš (6), Gjira (54) i Čuić (83), dok je za domaću momčad zabio Haimblin (22).

Momčad pod vodstvom trenera Igora Jovičevića povela je u 10. minuti. Zabio je Šipoš nakon lijepe akcije i asistencije Marina s lijeve strane, a lopta je završila u mreži od stative. Southampton je nakon toga stigao do izjednačenja u 22. minuti pogotkom Haimblin, koji je u 36. minuti zaradio izravni crveni.

U nastavku je Dinamo postigao još dva pogotka te zasluženo izborio finale. Točku na ”i” pobjede Modrih postavio je Petar Čuić u 82. minuti nakon lijepe akcije prizemnim udarcem. Kako doznajemo u HNK Tomislav, Petar Čuić ima duvanjske, crveničke korijene. Naravno, valja istaknuti i da je u ovu Dinamovu selekciju bio uvršten i Ilija Bagarić, donedavni igrač HNK Tomislav.