Danas je odigrano četvrto kolo 1. federalne lige u seniorskoj odbojci gdje su naše odbojkašice pobijedile ekipu iz Ljubuškog rezultatom 3:0 u setovima. Utakmica je odigrana u dvorani Osnovne škole Ivana Mažuranića. Prvi set bio je neizvjestan do samoga kraja kada ipak naše cure pokazuju veću smirenost u igri i pobjeđuju rezultatom 27: 25. Drugi set gostujuća ekipa je većim djelom vodila no ipak naše cure su preokrenule rezultat i set završava rezultatom 25:23 za domaćina. Treći set domaćin opet gubi, no ipak pokazuju karakter i preokreću rezultat u svoju korist tako da ovaj set završava rezultatom 25:19.

Naglašavamo da je OK Delminium najmlađi klub u ligi i da je ovo prva sezona u kojoj igraju na državnom natjecanju.

Iz kluba zahvaljuju sponzorima na financijskoj podršci: Općini Tomislavgrad, GM Gratis, Građevinski materijal i separacija Gabrić, te Kovač bus.